Ece Gürsel: Evleneceğim kişinin parası olsun

Tuncay

New member
Ayaküstü muhabirlerin sorularını cevaplayan Ece Gürsel, özel hayatı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü model, uzun vakittir ömründe kimse olmadığını söyleyen Gürsel, “Aşkta yüzüm gülmüyor lakin işlerimde tam aykırısı. Çalışmayı, bağlantı yaşamaya tercih ettim her zaman” dedi.

Model, “İlişkide en çok neyi ararsınız, aşk mı, para mı?” sorusuna, “O kadar epey şey arıyorum ki o yüzden yalnızım. Alışılmış ki parası olsun, kuvvetli olsun. Ben kuvvetli bir insansam, benim altımda ezilemez. İstikrarlı olması lazım. Ne benim altımda olmalı ne de benim üstümde… Dengeyi kuramazsan o bağlantı yürümez aslına bakarsanız. Güzel olsun doğal benim yanıma yakışsın” yanıtını verdi.

“Şimdi ki bağları nasıl görüyorsunuz?” sorusuna ise Gürsel, “Şimdi bir evlendiklerini duyuyoruz bir de ayrıldıklarını… Çok berbat gidiyor münasebetler. Toplumsal medya fazlaca makus. Toplumsal medya olduğu sürece hiç bir bağlar yürümez” diye konuştu.

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan ‘Haber Bahane’ programına konuk olan Ece Gürsel, çocukluk senelerından mesleğine kadar bir hayli merak edilen mevzuya değindi.

“ÇOCUK BÜYÜK BİR KALP AĞRISI”

Bütün ilgilerinin uzun soluklu olduğunu lakin evliliğe sıcak bakmadığını söyleyen Ece Gürsel, çocuk sahibi olmakla ilgili şunları söylemiş oldu; “Çok istedim fakat hayli sıkıntı. Ailemle ve yeğenlerimle yaşıyorum. Yeğenlerime annelik yapıyorum hatta benim kolumda onların isimleri yazıyor. Hayalim onlara hoş bir hayat kurabilmek. Çocuk fazlaca büyük bir kalp ağrısı.”

“Çok büyük zorluk ve sorumluluk. Çocuk sahibi olursam bu mesleği yapma bahtım yok. Psikopat derecesinde yeğenlerine bağlı bir hanımım, kendi çocuğumu düşünemiyorum bile. Yumurtalıklarımı da dondurmadım zira artık çocuk başından çıktım.”

“EVLİLİK DIŞI ASLA ÇOCUK YAPMAM”

Özel ömrüyle ilgili dobra açıklamalar yapan Ece Gürsel, Kalaycıoğlu’nun “Evlilik dışı çocuk yapar mısın?” sorusuna da şöyleki karşılık verdi: “Erkek arkadaşım çocuk istiyor lakin ben evlilik dışı çocuk istemiyorum. Asla ve asla yapmam.”

“Geçmişte anne olmayı hatta sperm bankasından başvurmayı da düşünüyordum. Ama çocuklarla yaşamaya başlayınca bir bebeğin ne kadar güç büyütüldüğünü gördüm. Ben özgür ruhlu bir beşerim.”