Ebru Yaşar: Hakikat yapılan estetiğe karşı değilim

Tuncay

New member
Ebru Yaşar, arkadaşının hoşluk merkezinin açılışına katıldı. Yaşar, “Bugün hayli sevdiğim iş alanında bu biçimde hoş istihdam sağlayan bayan arkadaşlarım var, fazlaca memnunum. Çok hoş bir yer merkez açtılar. Bende arkadaşları olarak bugün onlara buraya gelip takviye vermek istedim” dedi.

“GÜZELLİK HER ŞEYDEN EVVEL TEMİZLİK”

Yaşar, “Sizin için hoşluk neyi söz ediyor?” sorusuna, “Güzellik her şeydilk evvel biraz bakım ve paklık. Birinci etapta nemlendiricisiz asla yaşayamam. Lakin artık bu hoşluk salonlarında o kadar hoş şeyler var ki. Bayanlarda erkeklerde bakımlarına fazlaca ehemmiyet veriyorlar. Zira dış görünüş bakımlı olmak epeyce kıymetli, bu biçimde hoş yerlerin daha fazlaca olmasını istiyorum. Ayda bir kesinlikle cilt bakımı yaptırırım. Sporumu eksik etmem, beslenmeyi ve su içmeyi de eksik etmem ve evvela bu biçimde hoş yerlerden dayanak alırım” karşılığını verdi.

“ABARTMADAN YAPILMALI”

Hakikat yapılan estetiğe hiç karşı olmadığını söyleyen Yaşar, “Uzman ve hakikat ellerde uygun yerlerde yapılmalı. Çok rahatsızlık duyulan durumlarda estetik yapılmasını öneriyorum. Onun haricinde işi bilen tabiplere başvurulmasını istiyorum. Abartmadan yapılmalı” dedi.

Ebru Yaşar, geçtiğimiz günlerde yıllar daha sonra barıştığı İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show’a ikinci kere konuk olmuştu. Katıldığı birinci programda nostaljik manzaralarına yer verilen Yaşar’ın estetiksiz hali magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

Yaşar, değişimiyle ilgili şunları söylemişti; “Eski halimle gündeme gelmek beni rahatsız etmiyor. Kusurlarımız, sevaplarımız ve değişimlerimizle göz önünde olmamız fazlaca olağan.”

“Kim ne derse desin eski halimi de fazlaca seviyorum. Değişmeyip yerimde saysaydım bu biçimde yüzüme bakılmazdı. Değiştiğim için memnunum.”

“KENDİMCE İDDİALI”

Harbiye konserine kıymet verdiği söyleyen Ebru Yaşar, giyeceği sahne kıyafetinin çok savlı olacağını belirterek, “Kendimce argümanlı. Açık değil. Mayo bikini değil, sahneye yakışacak bir kıyafet” dedi.

Ünlü müzikçi, son periyotta bayan müzikçilerin savlı sahne kostümlerin eğreti bulduğunu açıklayıp, tartışma yaratacak açıklamalarda da bulundu.

“KİMİNE YAKIŞMIYOR”

“Kimine yakışıyor, kimine yakışmıyor” diyen Ebru Yaşar, argümanlı kıyafetleri özenti bulduğunu söyleyip, son periyotta kıyafetleriyle sahneye damga vuran isimleri eleştirdi.

Yaşar, “Büyük sahnelerde tahminen fazlaca hoş oluyor lakin bizde biraz özenti üzere duruyor güya. Hala bizde oturmadı o. Bir tık özenti kalıyor. Tahminen sahneye nazaran tasarlanmıyor kıyafetler…”

“EĞRETİ DURUYOR”

“Biraz sakil duruyor. Özenti duruyor bana nazaran. Biraz dikkat çekmek için yapıyor olabilirler. Dünya starlarına fazlaca yakışıyorlar. Sahneleri epeyce büyük o yüzden onlara yakışıyor tahminen de. Bizde eğreti duruyor bence.” tabirlerini kullandı.