Ebru Şallı-Uğur Akkuş, Paris’te aşka geldi

Tuncay

New member
Uğur Akkuş, evliliklerinin ikinci yılında sürpriz yaparak, eşi Ebru Şallı’yı yurt dışına götürdü. Akkuş, meskenden sürpriz yaparak çıkardığı eşiyle bir arada soluğu Paris’te aldı.

Romantizmin başşehri sayılan Fransa Paris’te keyifli bir hafta sonu geçiren ünlü çift, evlilik yıl dönümlerinde Eyfel Kulesi’nde baş başa yemek yedi.

Birkaç günlük sürpriz tatilden daha sonra hafta başı meskenlerine dönen ikiliden Ebru Şallı, toplumsal medya hesabından romantik anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

“HAVADA AŞK KOKUSU VAR”

Instagram hesabının kıssa kısmından arka arda paylaşımlar yapan 44 yaşındaki eski model, kalp emojisiyle birlikte “Havada aşk kokusu var” notunu düştü.

Ebru Şallı, eşinin kendisini alnından öptüğü düğün fotoğrafına ise nazar boncuğu emojileri ekleyip, “Evlilik yıl dönümüzü kutlu olsun” iletisini yazdı.

“EBRU’NUN YÜZÜNE BİLE HİÇ BAKMADIM”

Ebru Şallı, geçtiğimiz mayıs ayında Youtube kanalında eşi Uğur Akkuş’u ağırlamıştı. Samimi açıklamalarda bulunan ikili, nasıl tanıştıklarını birinci sefer açıklamıştı. 40 yaşındaki iş insanı şu açıklamaları yapmıştı:

“Suudi Arabistan’ın Riyad çöllerinde büyük bir otel yapmışlardı, iş toplantısındaydım. Otelin spor salonuna indim. Koşu bandında bir bayan gördüm pilates yapıyor ancak bir yerden de Türkçe konuşuyor. Türk olduğunu düşündüm, yanına gidip ‘Türk müsünüz?’ diye sordum…”

“Arap olduğunu öğrendim. Bana ekranı gösterip ‘Bu Ebru Şallı fazlaca ünlü Türk sporcu’ dedi. Çabucak internette Ebru’yu arattım. Bir sürü iş ile uğraştığını öğrenince mamüllerini bir çatı altında toplamak için teklifte bulundum. ‘Arabistan’ın çölünde bir bayan Ebru Şallı’yı tanıyorsa ben de mamüllerini satabilirim’ diye düşündüm…”

“Menajeriyle görüştük, Ebru ile de iki ay daha sonra tanışabildik. Ofise geldi tırnaklar bembeyaz, en sevmediğim oje rengi. Hiç bakmadım bile yüzüne! ‘Bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız?’ diye düşündüm. Tanıştıkça ne kadar epey iş odaklı olduğunu gördüm. vakit içinde hoşlanmaya başladım…”

“Sabah-akşam yediğim yemeklerin fotoğrafını atıyorum bilgi alıyorum. daha sonra ‘sen bana yürüyor musun?’ dedi. Yemeğe çıktık. vakit içinde Ebru bana müzikler atmaya başladı. Natürel ben bu kadar ünlü olduğunu bilmiyorum. Konsere gidince ne kadar ünlü olduğunu öğrendim. Ortamızda evlilik muhabbeti hiç geçmedi. Aşk olunca insan bir şey düşünemiyor…”

“Kader diye bir şey var. Allah yazmış, biz yalnızca oynuyoruz. Ben de epeyce şanslı bir adamım, adım Uğur. Allah seni bana yazmış. Onun için birlikteiz ve memnunuz…”