Ebru Polat avukatlığa geri dönüyor!

Tuncay

New member
Ebru Polat, evvelki gün Ataşehir’de yeni açtığı hoşluk merkezinde objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşan 38 yaşındaki ünlü müzikçi, hoşluk merkeziyle ilgili konuşarak “Her ay bir yerlerde yeni şubeler açmaya başladık, hoşluk salonlarımız her yerde var keyifliyiz” dedi.

“HERKESİ ZAYIFLATACAĞIZ”

Polat, “Yeni yeriniz hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “Bayilik verdiğimiz iş ortaklarımızla bir arada herkesi zayıflatacağız, sıkılaştıracağız, popoları taş üzere yapacağız” cevabını verdi.

Asıl mesleği avukatlık olan ve uzun müddettir mesleğini yapmayan Ebru Polat, bir yıl ortasında hukuka yine döneceğini ve avukatlık mesleğini yapmaya başlayacağını da deklare etti.

GÜNLÜK KARI DUDAK UÇUKLATTI!

Öte yandan müzikçi, bir canlı yayında bir günlük yararı açıklanınca herkesi şaşkına çevirmişti. Polat’ın bir günde bin 890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığı ortaya çıkmıştı.

Hukuk fakültesi mezunu olan, uzun müddettir şarkıcılık yapan, son periyotta kozmetik dalına de el atan Ebru Polat, hayalini gerçekleştirmiş ve kendisine 6 milyon TL’lik otomobil almıştı.

“KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM”

Toplumsal medyada paylaştığı görüntüde “Hadi bakalım iyi seyahatler bana” diyerek yeni aracına binen ünlü müzikçi, aracın içine özel olarak isminin ve soyadının baş harflerinin logosunu istemişti. 38 yaşındaki müzikçi, “Bu yıl epeyce çalıştım. ötürüsıyla kendimi ödüllendirmem gerekiyor. en çok istediğim şeylerden biri de hoş bir otomobildi ve aldım” tabirlerini kullanmıştı.

daha sonrasında ‘2. Sayfa’ canlı yayınına katılan Polat, yeni arabası ve gündem olan paylaşımıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı; “Bin pişman oldum arabayı paylaştığıma. Bir yere gittiğinizde sizinle hayli güzel ilgilenirlerse daima çekip, toplumsal medyaya atma muhtaçlığı duyuyorsunuz. O anda epey memnundum ve paylaştım…”

“HERKES BİRBİRİNE GİRDİ”

“Çalıştığım işte bile fazlaca düşmanım oldu, panik oldum. Yorumculuk yaptığım programın kulisinde ‘biz de özel sürücü ve otomobil istiyoruz’ diye herkes birbirine girdi. Beşerler bir değişik olmuş. 40 yılda bir otomobil paylaşmışım. Millete nispet emelli değil, teşekkür hedefli paylaştım. Bir sevinç, coşku var orada. Gösteriş yapanlara kızıyorum. Ben hayatta parasını gösteren, hava atan bir insan değilim. bu biçimde şeyleri hiç sevmem.”