Duygun Yarsuvat’a veda

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’ın eski lideri Duygun Yarsuvat geçen gün hayatını kaybetti. Yarsuvat vefatanın akabinde Twitter’da “TT” oldu. Sevenleri Yarsuvat’a veda etti.

Yarvusat’a veda için yapılan paylaşımlar şöyle:

Galatasaray Lideri Burak Elmas: Bugün topluluğumuz için maalesef epey acı bir gün. Duygun liderimizi, Duygun ağabeyimizi, Duygun hocamızı kaybettik. Galatasaray fazlaca pahalı bir üyesini, ağabeyini ve büyüğünü kaybetti.

Beşiktaş Belediye Lideri Murat Hanizedar: @GalatasaraySK‘nün Eski Lideri, pahalı meslek büyüğümüz ve hocamız Duygun Yarsuvat’ın vefatını büyük bir hüzün ile öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabır, sevenlerine ve @GalatasaraySK Camiası’na baş sıhhati diliyorum.

Komedyen Şahan Gökbakar: Her şey için teşekkürler Liderim. Yerin cennet olsun

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu: Galatasaray Spor Kulübü eski liderlerinden, pahalı akademisyen Prof. Dr. Duygun Yarsuvat’ın vefatını kederle öğrendim. Sayın Yarsuvat’a Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Galatasaray topluluğuna başsağlığı dilerim.

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz: Kıymetli büyüğümüz Sayın Duygun Yarsuvat’ı kaybetmenin derin ıstırabı ortasındayım. Başımız sağolsun. Kendisine Tanrı’dan rahmet dilerim.

Eski Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya: Galatasaray ve Türk spor topluluğu epeyce büyük bir bedelini kaybetti. Yerin cennet olsun Duygun Yarsuvat…

Can Dündar: Daima hürmetle anacağız.

Pelin Öztekin:

DUYGUN YARVUSAT KİMDİR

84 yaşında hayata gözlerini yuman Duygun Yarsuvat, 18 Ağustos 1937 İstanbul doğumlu.

Galatasaray topluluğunun önde gelen isimlerinden olan Türk akademisyen, hukukçu ve bununla birlikte spor yöneticisiydi.

35. Galatasaray Spor Kulübü başkanlığına 83 yaşında seçilen Yarsuvat, kulüp tarihinde en yaşlı seçilen lider olarak tarihe geçti.