Dominik’e giden Survivor All Star yarışmacılarının veda iletileri

Tuncay

New member
Bu yıl All Star formatıyla ekranlara gelecek olan Survivor’da; eski dönemlere damga vuran birbirinden savlı yarışmacılar, ada koşullarında yine ömür çabası verecek. Son olarak Dominik’e yanlışsız yola çıkan sevilen isimler, paylaşımlarıyla dikkat çekti. İşte Survivor All Star yarışmacılarının veda fotoğrafları ve iletileri…

ADEM KILIÇCI

“Hüzünlü bir akşamüzeri, yurda veda ederken. bir arada çıktığımız son seyahatimize kalbimde sizlerle gidiyorum. Beni hiç bir vakit yalnız bırakmadınız artık de yalnız gitmiyorum. Bu yola kazanmayı hayal ederek, kaybetmeyi de göze alarak çıktık. Güç ve uzun bir serüven bizi bekliyor. Ulaşılması gereken bir gaye, verilmesi gereken bir gayret ve kazanılması gereken bir All Star şampiyonluğu var… Unutmayın; yeni bir maksat, yeni bir gayret, yeni bir şampiyonluk bizi bekliyor.”

AYCAN YANAÇ

“Civciviniz fazlaca heyecanlı! Artık başlıyoruz, yarım kalan öyküme son yazmaya gidiyorum. Sizler için buradayım, sizleri her gün yanımda hissedeceğim dualarınızı eksik etmeyin hepinizi hayli seviyorum.”

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN

“Uslu bir çocuk olursan ‘Şirinler’i görür müsün’ bilmem lakin dikkatli bakarsan birtakım şeyleri fark edebilirsin. örneğin efendi olmanın gereksiz atar yapmaktan daha değerli olduğunu, kuvvetli görünmek ile sahiden kuvvetli olmak içinde dağlar kadar fark olduğunu, paylaşmanın sahip olmaktan daha büyük olduğunu, yalnız yiyenin yalnız öldüğünü, yaşamanın yalnızca nefes alıp vermekten ibaret olmadığını, kendini olmadığın üzere gösterip üstünlük kurmanın aşağılık, takdir etmenin ise bir fazilet olduğunu, paranın onur ve onur satın alamadığını , başarıyı hak etmenin başarılı olmaktan daha kıymetli olduğunu, merhamet etmeyene merhamet edilmediğini, kısa çöpün uzun çöpten hakkını aldığını, susmanın boş konuşmaktan daha dolu olduğunu, yeri gelince masaya vuranın masa sahibi olandan daha kuvvetli olduğunu, inandığın şeyi sonuna kadar savunarak ölmenin kabullenerek köle üzere yaşamaktan daha asil olduğunu, hayatın kısa olduğunu , inanmanın başarmanın yarısından fazla olduğunu, meyve veren ağacın taşlandığını, ama güneşin balçıkla sıvanmadığını, Allah isterse imkansız denen şeylerin de hepsinin olduğunu fark edebilirsin. Birbirinden pahalı yarışmacılar ile mükemmel bir All Star dönemi bizleri bekliyor. Rabbim her insanın ailesine sabır, biz yarışmacılara sıhhat versin.”

“Önce Allah’ın müsaadesi, daha sonra sizlerin takviyesi ve vereceğimiz kuvvetli gayret ile şampiyon olmaya gidiyorum. Canım eşim Serap, biricik oğlum Aslan ve siz pahalı takipçilerim ile kocaman bir aileyiz oğluma yemin ettim üzgün bakmayacağım.”

BATUHAN KARACAKAYA

“Batuhan kaçar… Dualarınızı eksik etmeyin sizleri fazlaca seviyorum her şey fazlaca hoş olacak inşallah…”

BERKAN KARABULUT

“yaşamımın en büyük dönüm noktalarından birindeydim, hayalini kurup yola koyulduğumda. Başlarda büyük hayal kırıklıklarıyla dolu anlarda kendimi şanssız hissedip pes etmenin köşelerinde dolaştığım da oldu, umudumla birlikte gururumun kırıldığı anlarım da… Her seferinde alnıma yazdığımı gerçekleştirebilecek gücün hem içimde hem kalbimde mevcut olduğunu hissettim. Etrafımda yeniden deneyip hüzünlenmemden korkan dostlarım varken ben her keresinde vazgeçmemek için sebepler buldum. Yeri geldi yükleri göğüslemem gerekti, yeri geldi yalnız başıma yürümem gerekti, yeri geldi sessizlik ortasında durup düşündüm olduğum yerde… Başarmak için sıkıntı olanı yapmaktan diğer çaremin olmadığı anlarda kulağımın tabanındaki şeytanı değil de kalbimi dinledim daima. ‘Sabret’ dedim, ‘dayan’ dedim. ‘Hayallerinin peşini bırakma’ dedim… Bugün olduğum yere kolay gelmedim. Hayalimin gerçekleşmesi için karşıma çıkabilecek tüm zorluklara hazırım. hayatın tüm mucizelerine kucak açtım. İnandığım her şey için yinedan savaşmaya ve kazanmaya gidiyorum. Biliyorum ki her kıssanın bir sonu vardır. Benim öykümün sonu aklıma koyduğum gün belirliydi. Yalnızca gerçekleşeceği günü bekliyordu… Yeterli dilekleriniz ve dayanağınız için şimdiden teşekkür ederim.”

ELİF GÖREN

“Mücadeleler içerisinden bir çaba daha. ömrüm boyunca alışık olduğum şeylerden birisi bu “mücadele etmek”! ömrümün her sürecini hak yemeden, kimsenin üzerine basmadan, saygısızlık yapmadan ve en kıymetlisi de bana yapılsa bile tıpkı biçimde karşılık vermeden geçirdim. Bundan daha sonrası için de planım bu! Survivor 2022 boyunca tüm emeğimi parkurlara ve kadro arkadaşlarıma vereceğim. Bizler oyunun içerisindeyiz fakat asıl kahramanlar izleyen, en az bizim kadar heyecanlanan ve emek veren sizlersiniz. Tüm yarışmacı arkadaşlarıma mutlak sıhhat ve hoş bir dönem diliyorum. Sizlere de gönülden dayanaklarınız için yine ve oldukcaça teşekkürler. Eksik olmayın, dualarınızı esirgemeyin. Hoş günler bakılırsaceğiz daima beraber…”

SEMA AYDEMİR

“Hadi bakalım. Bize açlıklar size afiyetler… Döndüğümde isterim hepsinden! Bizim yerimize yiyin, için, gezin, sevdikleriniz yanınızdayken değerini bilin.”

SEDA OCAK

Gün geldi, en sevdiklerimize veda etme vakti. Uzun bir seyahate çıkıyoruz. Öncelikle hakkımızda iyisi olsun. Tüm sevenlerim arkadaşlarım dostlarım şunu bilsin ki… karakterimden asla ödün vermem, kimsenin hakkını yemem, oyun telaşı haricinde kimsenin kalbini bilerek kırmam, canını yakmam. Yalnızca ben değil herkes kusur yapabilir. Sevenlerimden tek ricam bu bir yarış ben kiminle ne yaşarsam yaşayayım benim için kimsenin kalbini kırmamaları. Hepinizi epey seviyorum. Ben elimden geleni yapacağım sonuç iyisi. Tüm arkadaşlarıma sıhhatle bitirdiğimiz, hak edenin kazandığı bir dönem diliyorum. Allah’a emanet olun.

HİKMET TUĞSUZ

“Bu gece Dominik’e gitmek üzere Türkiye’den ayrılıyoruz. Şampiyonluk gayesiyle gittiğim bu yarış boyunca siz beni izleyeceksiniz lakin ben sizlerle görüşemeyeceğim, sizinle konuşamayacağım ve haberlerinizi alamayacağım. Umuyorum ki daha evvelki tüm yanlışlarımdan ders alıp onları tekrar etmeden şampiyonluk amacıma ulaşacağım. Kalbinizin, duanızın ve dayanağınızın daima benimle olacağını biliyorum. Ben de hepinizi aklımda ve kalbimde taşımaya devam edeceğim. Ben maksadıma ulaşıp geri dönene kadar kendinize uygun bakın.”

ANIL BERK BAKİ

“Sevgili dostlar; Hoş bir dönem bizi bekliyor. En güzellerle yarışmaktan her vakit keyif aldım, almaya da devam edeceğim. Elimden gelenin en düzgününü yapacağımdan kuşkunuz olmasın. Dayanağınızı her an ardımda hissetmekten büyük inanç duyuyorum. Sizden tekrar ricam; toplumsal medyada nefret ve kin telaffuzlarından kaçınalım, her vakit kendimize yakışanı yapalım. Bırakın biz adada yarışalım. Burada da diğerlerinin yanlışlarından değil, kendi doğrularımızdan beslenelim. Kimseye berbat kelam yahut yakıştırma yapmayalım. Sizi seviyorum… Kalın sağlıcakla…”

SUDE BURCU

“İnanın her şey o kadar kısa ve öz ki… Çok heyecanlı ve sabırsızım, deneyimlerimi yanıma aldım hayat uzunluğu bildiğim şeyi yapmaya “mücadele etmeye” gidiyorum. Sonu zafer olan hisleri biliyorum. Artık yeni bir zafer için uçuyorum. Gözümün önünde bir kare var ona birlikte şahit olmak için en uygunun güzeli olmak lazım. Siz sevenlerimin dayanağı benim için hayli kıymetli, ben orda siz burada birebir maksat için var oluyoruz. Bütün yarışmacı arkadaşlarıma muvaffakiyetler dilerim.”

EVRİM KEKLİK

“Şu an kalbim göğüs kafesime sığmıyor keşke yanımda olsanız kalbimin suratını hissedebilseniz… Kendime inanarak güvenerek sıkıntı bir maceraya gidiyorum. Uzun bir süre zorlukları aşıp derin bir nefes aldıktan daha sonra yanınıza geleceğim. Ancak orada da aldığım her nefes de sizi unutmayacağım.”

NİSA BÖLÜKBAŞI

“Görüşürüz.”

MERVE AYDIN

“Kocaman aileme sevgilerle…”

NAGİHAN KARADERE

“Bana inanan ve destekleyen tüm herkese sonsuz teşekkürler… Koskocaman bir dayanağınızı gerime alıp gidiyorum… Ben orada, sizler burada savaşmaya devam! İnşallah o kupa bize gelecek!”

OGEDAY GİRİŞKEN

“Bu gitmedilk evvelki son paylaşımım. Yazılacak, söylenecek epeyce şey var lakin ben konuşarak değil, koşarak ve ortaya karakterimi koyarak sonuca ulaşmak istiyorum. Bütün emeklerimin epeyce kısa bir özeti sizlerle. Performansınız sizi finale taşır, karakteriniz şampiyon yapar! Hoşça kalın.”

BERNA KEKLİKLER

“Son haftalarım fazlaca ağır geçti açıkcası, idman yapmak, zihinsel olarak hazırlanmak ve sevdiklerimle vakit geçirmek, hislerim luna parktan farksız kaldı. Sevdiklerimi geride bırakmak, dünyanın en sıkıntı olanı bence. (Bu yüzden tüm yarışmacılara uygun talihler diliyorum.) Başından beri destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Sizler bana güç veriyorsunuz ve ben kendim için değil, sizin için savaşacağım. Bizim için. Gitmedilk evvel bu görüntüyü geride bırakmak istiyorum. Bu görüntü şimdilik benim yerime konuşsun “Savaşlarını makul ve bilgelikle seçer, savaşma vakti gelene kadar sessiz kalır ve o yanlışsız vakit geldiğinde savaşacak ve kazanacak.” Şampiyonluk bize yakışır!”