Deha Bilimlier eşini Gülşah Saraçoğlu’yla mı aldattı? Karşılık geldi

Tuncay

New member
Özel ömrüyle gündemden düşmeyen modacı Gülşah Saraçoğlu arkadaşlarıyla birlikte Deha Bilimlier’i dinlemeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bilimlier, Saraçoğlu’nu sahneye davet etti, birlikte müzik söylemiş oldu.

Program sonunda yeri başka farklı terk eden ikili Gülşah Saraçoğlu’nun konutunda buluştu. Geceyi bir arada geçirdi. Bu yasak aşk magazin kulislerinde lisandan lisana yayıldı. Hatta Deha Bilimlier’in eşinin konutu terk ettiği söylendi.

Aslı Bilimlier ile memnun bir evliliği olan üç çocuk babası Deha Bilimlier şoke eden savların akabinde sessizliğini bozdu. ‘2.sayfa’ programına konuşan Bilimlier şunları söylemiş oldu:

“20 yıldır sahne yapıyorum üç çocuğum var evliyim. Benim bu taraklarda bezim olmadığını biliyorsunuz. Çok yakışıksız bir Haber, haber bu biçimde değildi daha diğer bir öykü vardı gün geçtikçe değişti.”

Ünlü isim, kelamlarına; “Gülşah benim arkadaşım bu epey nahoş bir şey, benim üç çocuğum var kim yaptıysa Allah’ından bulsun. Bu iddiayı yaratanların Gülşah ile sorunu olan birileri olabilir, benim kimselerle sorunum yok” formunda devam etti.

“Kimseyi telefonla arayıp, ‘eşim duymasın’ demedim” diyen Bilimlier, “bu biçimde bir şey yok… Eşim de Gülşah’ı tanıyor, onunla da konuştuk. Eşim aldırmıyor bu argümanları, lakin az biraz varsayım ediyorum niye çıktığını… Burada bir komplo var fakat ortaya çıkaracağım” sözlerini kullandı.

Müzikçi, “Sahne haricinde Gülşah’ı hiç görmedim, dışarıda bir ortaya gelmedim. Beni izlemeye gelen birisi… Eşim beni epeyce âlâ bilir, halimi fazlaca düzgün biliyor… Gülşah geldiği gün benim sahneme çıktı, ona mikrofon uzattım” dedi ve ekledi:

“Onu yanlış anlayan birisi tahminen o denli bir haber yapmak istedi. Bu dedikodular; Gülşah beni izlemeye geldikten bir hafta daha sonra yayıldı. Bu berbat bir hücum, bir fotoğraf var ise yayınlasınlar. O denli bir şey yok… “

Programa telefonla bağlanan Gülşah Saraçoğlu da tezleri yalanladı ve “bu biçimde bir durumu açıklamanın hüznü içerisindeyim. O kadar fuzili, o kadar yanlış ve palavra ki… Deha eski eşimin de benim de dostum. bu biçimde bir durumun mümkünatı yok, bir iki gündür dönen bir haber epeyce yanlış. Bir manzara olduğunu söylüyorlar Allah aşkına bana da göndersinler…” sözlerini kullandı.