Buse Varol: Alişan’dan evvel oynadığım projelerde öpüşme sahnesi istemedim

Tuncay

New member
Türkücü Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti.

Son periyotta ‘ayrılık’ haberleriyle konuşulan ikiliden Buse Varol, dün bir AVM’de objektiflere yansıdı. Özel hayatı ve eşi Alişan hakkında konuşan 31 yaşındaki oyuncu, kelam konusu argümanları yalanladı.

“AYRILIK HABERLERİNDEN ÇOK SIKILDIM”

Varol, “niçin çıktığını bilemem. Herbiçimde ayrılmamızı istiyorlar. Daima ‘boşanıyorlar’ üzere saçma sapan tezler. Bizim gündemimizde, Allah korusun hiç bu biçimde bir şey yok. Bir sürü makûs şey yaşadık ve güzelleşmeye çalıştığımız bir vakit. İnsanların bu kadar saygısız olması ve bu kadar hayli üzerimize geliyor olmalarına mana veremiyorum” dedi.

Oyuncu, “Ayrılık haberlerinden epey sıkıldım lakin yapacak bir şey yok. İlla ki çıkıyor bu biçimde şeyler. Bir uyanıyorum üçüncü çocuk, bir uyanıyorum boşanıyorum! Bir gün uyanıyorum diğer bir şey. O yüzden artık görmemezlikten geliyorum” tabirlerini kullandı.

“GEREKEN KARŞILIKLARI VERİYORUM”

Bir takipçisinin “Alişan yardımıyla güçlü oldu” yorumuna da değinen Buse Varol, “Çok komik geliyor bu biçimde şeyler. İnsanların o kadar epeyce boş vakti var ki daima bu biçimde saçma sapan şeyler söyleniyor. Tahminen de sahiden merak ediyorlar ben de gereken yanıtları veriyorum’ sözlerini kullandı.

“ALİŞAN YANLIŞ ANLAŞILMIŞ”

Alişan’ın “Buse dizilerde öpüşseydi, karım olamazdı” kelamları hatırlatılan ünlü oyuncu “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. her insanın hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeydilk evvel hürmet duyulması gerektiğine inanıyorum. esasen Alişan’dan evvel oynadığım birfazlaca projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış fakat her zamanki üzere yanlış anlaşılmış” dedi.

“İŞİNİZE GELMEYİNCE KIRO”

‘Öpüşme’ itirafıyla gündem olan ve toplumsal medyada kimi takipçilerinin reaksiyonunu çeken 45 yaşındaki türkücü, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

Alişan, “Benim hayat ideolojim, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri başlı, kıro! Herkes benim üzere düşünmek zorunda değil, ben de herkes üzere düşünmek, yaşamak zorunda değilim” tabirlerini kullanmıştı.

“BUSE ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYOR”

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan müzikçi, “Üçüncü çocuğu Buse istiyor, fazlaca fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü goreyim daha sonrasında” demişti.

“Evlilik sözleşmesi” argümanlarını da cevaplayan Alişan, “Bizim evliliğimizde hiç bu biçimde bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik mukavelemiz yok. bu biçimde bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden bu biçimde bir beklentisi var ise bu biçimde bir evliliğe aslına bakarsanız girmem” halinde konuşmuştu.