Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal hakkında flaş argümanlar: İşin ortasında hemşiresi de var!

Tuncay

New member
‘Sadakatsiz’ dizisinin Haluk kuvvetli’sü Burak Sergen, nisan ayında koronavirüse yakalandı. 60 yaşındaki Sergen, bir ay süren hayat savaşını kazandı ve taburcu oldu.

DÖRT AY EVVEL EVLENDİLER

Akabinde kendisinden 28 yaş küçük sevgilisi Nihan Ünsal’la evlendi. Ortadan dört ay geçti, Sinema ve dizi senaryolarını aratmayan bir olay patlak verdi.

İHANET FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Ünsal’ın iş insanı Özer Kaçmaz’la sevgili olduğu ortaya çıktı, ihanetin uzunluk boy fotoğrafları yayınlandı. Kaçmaz ile Ünsal, havalimanı ve bir AVM’de el ele görüntülendi.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Dizi çekimleri niçiniyle İstanbul’da olan Burak Sergen, kendisine açtığı hoşluk merkezinin tadilatı niçiniyle İzmir’de olduğunu bildiği eşinin ihanetiyle sarsıldı ve çabucak avukatı Uğur Sıtkı aracılığıyla boşanma davası açtı.

FOTOĞRAFLARIN ESKİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Sergen ile ortalarında 25 yaş fark bulunan Nihan Ünsal ise Özer Kaçmaz’la el ele çekilen fotoğraflarının eski olduğunu, rastgele bir ihanet olayının yaşanmadığını savundu.

“ÖZER’İ AYARTMIŞ”

Peş peşe yaşanan olaylar magazin gündemine bomba üzere düşerken; Özer Kaçmaz’ın iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu, tv100’e açıklamalarda bulundu:

“Özer Kaçmaz’la 2018’de boşandık, daha sonra bir daha barıştık ve birebir meskende yaşamaya başladık. Bu bayan annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Özer’le kavgamız daha sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu bayan eşimi (Özer Kaçmaz) ‘Ben seni evvelden beri fazlaca beğeniyordum’ deyip ayartmış. Konuta girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca bağlantısı yaşamadığına, iki arkadaş üzere olduklarına eşimi ikna etmiş.”

“ŞAHİTLİK YAPMAYA HAZIRIM”

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal’ın fotoğraflarının eski değil, yeni çekildiğini belirten Züleyha Şehitoğlu şu biçimde devam etti:

“O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu bayan da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin ortasında. Eşim saftır, bu bayanın kendisine aşık olduğuna inanmış lakin artık her şeyi gördü. Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım.”

EVVEL BOŞANMA daha sonra ÖNLEM DAVASI!

Boşanma davası açan Burak Sergen artık de eşi hakkında uzaklaştırma sonucu aldırdı. Sergen’in, Nihan Ünsal’a karşı açtığı boşanma davasında mahkeme; 6284 Sayılı Kanun kapsamında önlem sonucu verdi. Buna bakılırsa Nihan Ünsal, Burak Sergen’e rastgele bir irtibat aracı ile ulaşamayacak, konutuna ve çalışma alanı olan setlere yaklaşamayacak.