Burak Sergen: Öbür tarafa gittim, ‘daha vakit var’ dediler!

Tuncay

New member
Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Sadakatsiz’de ‘Haluk kuvvetli’ karakterini canlandıran Burak Sergen, evvelki gün oğlu Cansın ve kız arkadaşıyla Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi.

“45 GÜN HASTANEDE YATTIM”

60 yaşındaki oyuncu, “İki ay süren bir rahatsızlık geçirdim. 15 gün entübe edildim, 45 gün hastanede yattım. Bir gittik öbür tarafa, ‘daha var zaman’ dediler, geri gönderdiler” biçiminde konuştu.

Yılbaşı tatilini Sapanca’da geçireceğini belirten Sergen, “Zuhal Olcay’ın orada bir programı var. Zuhal benim epey yakın arkadaşım, birlikte oyunda oynadık. Onu ziyaret edeceğiz. Oksijen çok lazım bana, çam havası falan” tabirlerini kullandı.

“YOKUŞU ÇIKARKEN TIKANIYORUM”

Geçtiğimiz hafta gece gezmesi dönüşü meskeninin sokağında yere oturduğu imajlarla alakalı konuşan Sergen, “Ortaköy’deki yokuş fazlaca dik bir yokuş, size bakılırsa değil bana bakılırsa dik. Orayı çıkarken bir yerde otomobile yaslanıyorum ya da oturuyorum. Oturdum, o sırada görüntülediler. Oturmamın öteki bir şeyle alakası yok, nefes alamıyorum. Yüklendiğim vakit tıkanıyorum” açıklamasını yaptı.

“CİDDİYE DÖNERSE AÇIKLARIM”

Burak Sergen, yemekte oğluyla kendisine eşlik eden arkadaşı için, “Arkadaşım, ismi Gizem. Bu iş ciddiye dönerse açıklarım. Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor. Artık ayrılma sürecindeyim, bir bitsin” dedi.

Boşanma basamağında olduğu eşiyle alakalı hiç bir şey söylemeyeceğini lisana getiren sanatçı, “Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor” dediği kız arkadaşının aracına binerek uzaklaştı.

“ALDATILDIM” DİYEREK DAVA AÇTI

Burak Sergen’in 28 yaş küçük eşi Nihan Ünsal’ın, geçtiğimiz ekim ayında İzmirli iş insanıyla el ele çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Ünsal imgelerin eski olduğunu öne sürse de Sergen boşanmak için harekete geçmişti.

birinci vakit içinderda Aile Mahkemesi’ne başvurup Nihan Ünsal hakkında iki ay uzaklaştırma sonucu aldıran Burak Sergen, akabinde ‘zina’ niçiniyle boşanma davası açmıştı. Dava dilekçesinde eşinin ihaneti niçiniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirten sanatçı, evliliği sürdürmenin artık mümkün olmayacağını ileri sürmüştü.

Oyuncunun avukatı, “Nihan Hanım hakkında daha evvel de uzaklaştırma sonucu aldırmıştık. Boşanma davasıyla ilgili mahkemeden zımnilik sonucu aldırdık. Davalıdan en az oranda tazminat talep ettik” açıklamasını yapmıştı.