Bergüzar Korel’den çocuklarını müsaadesiz görüntüleyenlere tepki!

Tuncay

New member
bir müddetdir tatilin tadını çıkaran Bergüzar Korel, üçüncü çocuğunun dünyaya gelmesi için gün sayıyor. Oğulları Ali ve Han’dan daha sonra bu sefer kız bebek bekleyen ünlü oyuncu, kızının isminin ise Leyla olacağını duyurmuştu.

Çocuklarının fotoğraflarını toplumsal medyadan paylaşmayan Bergüzar Korel, gittikleri plajda çocuklarını uzaktan müsaadesiz çeken vatandaşlara isyan etti.

Instagram’dan paylaşım yapan Korel, kendilerine anlayış gösteren ve çocuklarının fotoğraflarını çekmeyen basın mensuplarına ise teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

“BUNA HAKKINIZ OLMADIĞINIZI BİLİN ARTIK”

hiç bir çocuğun fotoğrafının ve görüntüsünün müsaadesiz çekilemeyeceğinin altını çizen ünlü oyuncu paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Günler evvel ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan pek epey insanın Han ve Ali’nin bir sürü görüntüsünün programlarına servis edildiğini ilettiler bize.

Halka açık bir yerde basın tarafınca çekilen fotoğraf ya da görüntümüze hiç bir şey diyemem. Ancak işleri bu bulunmasına karşın, çocuğumuzun fotoğrafını, görüntülerini yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam bilakis hangi his ile sanki bizim çocuklarımızın görüntüleri çekilip yollanıyor bu sayfalarda inanın anlamıyorum.

“NASIL BİR TAMİN DUYGUSUDUR BU?”

Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip ikazda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu epey önemli bir sıkıntı. hiçbir çocuğa müsaadesiz dokunmayın. Fotoğrafını görüntüsünü çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık”

RİCADA BULUNMUŞTU

Korel, haftalar evvel de Instagram hesabından yayınladığı görüntü ile hayranlarına ricada bulunmuş ve bâtın bir biçimde fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olduğunu tabir etmişti.

“BU BENİM HİÇ HOŞUMA GİTMİYOR”

Oyuncu, “Biz şu an tatildeyiz. Bu görüntüyü izleyenlerden ya da olağan hayatta bizimle karşılaşanlardan küçük bir ricam var. kimi vakit uzaktan fotoğrafımızı ya da görüntümüzü çekiyorsunuz, çocuklarımızın görüntüsünü çekiyorsunuz. Bu benim hiç hoşuma gitmiyor. aslına bakarsanız yanıma gelip, birlikte fotoğraf çektirsek daha bir manası, anısı olur. tıpkı vakitte ben uzaktan gözetleniyor hissi yaşamam. Zira insan kendini fazlaca berbat hissediyor. Ben insanların yüz tabirlerinden her şeyi anlayabiliyorum, dudak okuyabiliyorum. Gelin, birlikte selamlaşalım, bir arada fotoğraf çektirelim. Hoş bir hatıra kalsın… Ne dersiniz?” diye konuşmuştu.

“YUVARLANA YUVARLANA 25 HAFTAYI BİTİRDİM”

Öte yandan Korel, birkaç gün evvel de tatilde kendisine eşlik eden yakın arkadaşı Beyza Şekerci’ye poz vermişti. Hasır şapkası ve siyah-beyaz desenli bikinisi ile objektif karşısına geçen Korel, kumsalda uzandığı fotoğrafını paylaşmıştı.

Bergüzar Korel’in, “Yuvarlana yuvarlana 25 haftayı bitirdim, hayli şükür.” notunu düştüğü gönderi kısa müddette 24 binden çok beğeni almıştı.