Beren Saat’ten transparan kıyafet!

Tuncay

New member
Müzisyen Ozan Doğulu, evvelki akşam Gümüşsuyu Cvk Park Bosphorus Hotel Izaka Terrace’de 50’nci yaş gününü kızları Arya, Lila ve Elya Doğulu sevgilisi Hera, kardeşi Kenan Doğulu, yengesi Beren Saat ve yakın dostlarıyla kutladı. Doğulu’nun doğum günü partisine; Ece Seçkin, Berkay, Aslı Bekiroğlu ve Sevgilisi, Başkan Öztarhan, Umut Kurt, Berk Suyabatmaz üzere tanınmış simalar katıldı.

DOĞUM GÜNÜNDE KORONAVİRÜS TESTİ

Hera, “Ozan’a sürpriz yapmak istedim. Tek hüznüm sevdiği arkadaşlarının gelemiyor olması. Bu kata çıkabilmeleri için gelen konukların süratlice koronavirüs testi yapması gerekiyor. Sonuç negatif ise bizimle birlikte partide kalıyorlar. Olumlu ise onlar ismine üzgün olacağız. Maalesef bu tedbiri almak zorundayız. Hadiseler epey arttı, tatlı tatlı doğum gününü geçirelim diye tedbir aldık” dedi.

“50 YAŞINDAN KORKMUYORUM”

“Yeni yaşınızdan neler bekliyorsunuz?” sorusuna ünlü müzisyen, “30 yaşındayken ‘Çabuk geçer 40 olursun’ demişlerdi, 40 da geçti. ’50 de çabuk gelir’ dediler, o da geldi. Bunun bilincindeyim ve hayli memnunum, epey sevdiğim bir sevgilim var benim için hoş bir akşam organize etti bu biçimde düzensizlik, salgın içerisinde” karşılığını verdi.

“KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKILSAYDI BEN ÇIKARDIM”Doğulu, “İzzet Yıldızhan sahne gösterileri için ‘Kadın sanatkarlar iç çamaşırları ile sahneye çıkıyor’ halinde bir açıklama yaptı. Siz bir müzisyen olarak ne söylemek istersiniz?” sorusu üzerine, “Külot ile sahneye çıkılmaz, şayet çıkılacak olsaydı ben çıkardım” diyerek kahkaha attı.

“DOĞUM GÜNÜ İKRAMIM USB İÇİNDE”

Ağabeyi Ozan Doğulu’nun doğum günü partisine eşi Beren Saat ile gelen Kenan Doğulu, yer girişi kendisini bekleyen habercileri kırmayarak soruları cevapladı. Müzikçi, “Ozan’ın doğum günü, fazlaca sevdiğim kardeşim. Geç kaldık, sohbet edemeyiz artık uzun uzun. Ozan’ın ikramı elimde, bu USB’nin ortasında sürpriz doğum günü müziği var. Yeğenlerimle bir arada söylemiş olduk epeyce eğlenceli oldu” sözlerini kullandı.

FLAŞLARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Beren Saat, Ozan Doğulu’nun doğum gününde savlı kıyafeti ile dikkat çekti. Transparan bir kıyafet yeğleyen 37 yaşındaki oyuncu, flaşların azizliğine uğradı.

Saat, “İyi ki doğdu kardeşimiz, biz de kutlamaya geldik. Çok eğlenceli bir gece olacak. Sevdiğimiz arkadaşlarımızda burada, siz de buradasınız, geldiğiniz için teşekkür ederiz. Kıyafetimi beğendiğiniz için de farklı bir teşekkür ediyorum” dedi.

AĞZINI BIÇAK AÇMADI

Öte yandan Ozan Doğulunun 50’nci yaş günü partisine katılan Lider Öztarhan’a, Aslı Enver ile hakkında çıkan aşk haberleri sorukdu. Ağzını bıçak açmayan iş insanı, sessiz sedasız asansöre binerek, partinin olduğu kata çıktı.