Bennu Gerede isyan etti: Bayan erkekten yaşça büyükse niye bu bir skandaldır?

Tuncay

New member
Bir periyot Megastar Tarkan ile yaşadığı aşkla isminden kelam ettiren 43 yaşındaki Avukat Bilge Öztürk, aradığı aşkı 21 yaşındaki Daren Gerede Erkaya’da buldu.

“ÜÇ AYDIR BİLİKTEYİZ”

Yılın büyük kısmını Muğla Akyaka’da açtığı kite surf okulunda geçiren Bilge Öztürk, Formula 1 yarışını izlemek için İstanbul’daydı. Öztürk, aşk hayatı ile ilgili soruya, ” “yaşamımda yeni biri var” yanıtını verdi.

Öztürk kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle bağı hakkında, “Üç aydır beraberyiz. Daren Gerede ile beraberyim, mutluyuz” dedi.

Öztürk kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle münasebeti hakkında, “Üç aydır beraberyiz. Daren Gerede ile beraberyim, mutluyuz” dedi.

İkilinin içindeki yaş farkı toplumsal medyada gündem oldu. Daren Gerede Erkaya’nın annesi, fotoğrafçı Bennu Gerede, mevzuyla ilgili olarak Instagram hesabından dikkat çeken bir açıkla yaptı.

“YAŞ FARKI HAKİKATEN DEĞERLİ Mİ?”

“Birkaç günden beri mahallî talk show sunucuları benim ile bağlantıya geçti ve aslında çok olağan olan bir şeyi büyük bir olaya dönüştütmüş durumdalar. Aşk. Aşkın en saf, en büyülü hali. İki hoş insan içindeki isteğe dayalı aşk…”

“Onu bu kadar sansasyonel yapan tek şey, yaş farkının olmasıdır. Bu nitekim değerli mi? Sonunda yalnızca bir vücut değil miyiz? Ruhu olan bir vücut. Bedenimiz yalnızca bir araçtır ve öteki bir şey değildir. Sonsuza dek yaşayan ruhlarımız…”

“niçin bir erkek hayli daha yaşlıysa bir bayandan ve beraberlerse bu çok olağan lakin bayan yaşca büyükse erkekten bu bir skandaldır? Bu sana nasıl bir mana tabir ediyor.? Yolları kesişen ve bir arada büyülü bir seyahat yaşayan iki hoş ruhu kutsuyorum. Sizi seviyorum Bilge Öztürk.”

“SİZİ ÇOK SEVİYORUM”

Sürpriz beraberliğini toplumsal medya hesabından paylaştığı bu kare ile de ilan eden Bilge Öztürk’e, sevgilisinin annesi Bennu Gerede’den yorum geldi.

Bennu Gerede, “yaşamımda en hayli sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren. Çok özel bir ruh, epey özel bir varlık ile tanışıp oğlan üstü bir beraberlik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi fazlaca seviyorum ve İsmail Polat sen de benim için fazlaca epey farklı bir yerdesin. Seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve oldukca” yorumunu yaptı.