‘Babalar ve oğulları’ pozu epey konuşuldu! Ünlü isimler yeni yıla bu biçimde girdi

Tuncay

New member
2021 yılını geride bırakıp 2022 yılına girdiğimiz 31 Aralık akşamında; ünlü isimler de toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla yeni yılı karşıladı.

BİREBİR POZU VERDİLER

Oyuncu arkadaşlar Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay yılbaşında bir ortaya geldi. Yakın arkadaşlar ve oğullarının birebir açıdan tıpkı pozu vermeleri büyük ilgi gördü. Takım tüm Türkiye’ye keyifli yıllar diledi. Köstendil, bu kareyi; “Nasıl olalım, bildiğin üzere işte” notuyla paylaşırken; Şakrak, babalar ve oğulları pozuna; ‘İyi seneler’ notunu düştü.

SERAY SEVER

bir müddetdir eşiyle bir arada Bodrum’da yaşayan Seray Sever, geçtiğimiz hafta ikiz bebek beklediğinin muştusunu vermişti. Aylar daha sonra birinci sefer kamera karşısına geçen Sever, yeni yılda güzel dileklerde bulundu. Bebeklerini kucağına almak için gün sayan ünlü sunucu, paylaşımına; “Çifter çifter kısmetlerin geldiği, sağlıklı, memnun, bolluk rahmet ortasında bir 2022 olsun inşallah cümlemize” notunu düştü.

TABİAT RUTKAY

Yeni yılı ailesiyle karşılayan isimlerden biri olan Tabiat Rutkay ise eşi ve çocuklarıyla verdiği pozu; “Üç evlatla bir arada girilen bir yeni yıl. Sanırım şu hayatta başıma gelen en hoş şeylersiniz. Ve sen Kerimcan… Sayende kocaman bir ailem var. Âlâ yıllar hoş canlar, her şey hayalimizdeki üzere olsun” notuyla yayınladı.

İREM HELVACIOĞLU

2022 yılının birinci sürprizi oyuncu İrem Helvacıoğlu’dan geldi. bir müddetdir Yolça Özcan ile aşk yaşayn ünlü isim, beraberliğini ilan etti. Hoş oyuncu, sevgilisiyle pozuna; “kimi vakit bir an’ı anlatabilmek hayli zorlaşır, sözleri hakikat yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar hoş ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu sevinçle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim YoYo” notunu düştü.

MELİS SEZEN

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisinin ‘Derin’i Melis Sezen ise yeni yıl pozunu; “Merhaba 2022! Çok umut doluyuz! Hoşluklarla, sevgiyle, en kıymetlisi sıhhatle karşıla bizi! Hepimizin kalbini sevgiyle doldur, vicdanımız uyanık olsun ve mucizeler her an yanımızda olsun! Memnun yıllar!” diyerek paylaştı.

BESTEMSU ÖZDEMİR

Yeni yıla aşkla giren bir öbür isim de Bestemsu Özdemir oldu. Gizemli bri fotoğrafla yeni yıl bildirisi veren oyuncu, “2021’i bu kadar hoş bitireceğim bu yılın bana bu kadar hoşluklar getireceği aklımın ucundan bile geçmezdi sanırım. hayatım boyunca hoşluklarla hatırlayıp, anlatacağım daima farklı bir yeri olan yıl bu yıl olacak… 2022 bana daha da hoş şeylerle gelmeni bekliyorum ve hepimiz herkes için fazlaca hoş bir yıl diliyorum” dedi.

DERYA ŞENSOY

Derya Baykal-Ferhan Şensoy çiftinin küçük kızları Derya Şensoy da yeni yıla geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen minik Pera ile girdi. Yeğeniyle verdiği pozu paylaşan oyuncu, gönderisinde; “Canımın canı, küçük ve akıllı Pera’m! Bu yılın en hoş anı! Teyzesinin prensesi! Bahtın, yolun daima açık olsun. Dünyamızı daima bu biçimde aydınlat kocaman kalbinle… Annen Ferhan Şensoy canımın yarısı, sen kalbimin en içisin prensesim. Sıhhatle, bahtla, kocaman ailenle büyü… Seni hayli seviyoruz boncuğum” sözlerini kullandı.