Baba olan Emre Karayel: Bu bir mucize!

Tuncay

New member
Gizem Demirci’nin fazlaca hoş bir gebelik periyodu geçirdiğini belirten Doç. Dr. Ahter Tayyar, “3 kilo 575 gram olarak çok sağlıklı bir biçimde geldi Can bebek. Ailemiz esasen epey uyumluydu, doğum da epeyce hoş geçti, sağlıklı bir halde taburcu ediyoruz” dedi.

Eşi Gizem Demirci’yle doğuma girdiğini söyleyen Emre Karayel, “Abim bayan doğumcu, biz bayan doğumcu bir aileden geliyoruz lakin cerrahi öbür bir şey tabi ki. Gizem için düzgün oldu, benim için düzgün bir deneyim oldu. Çok heyecanlandım, bu bir mucize. Bu mucizeye tanıklık etmek daima bir arada onun dünyaya gelmesini görmek epey hoş ve keyifli bir şey” sözlerini kullandı.

“AZ EVVEL GÖĞSÜMDE UYUDU”

“Can’ı birinci kucağınıza aldığınızda neler hissettiniz, kime benziyor?” sorusuna ünlü oyuncu, “Bu daima konuşuluyor. Bizde anneyle bağlantı daha evvel başlıyor, babalık ondan sonrasında devreye giriyor. Ben kucağıma aldığımda bu biçimde bir mucizenin kesimi olduğum için epeyce keyifli oldum. Acayip bir şey, ayaklarımın altında sünger var üzere yürüyorum. Az evvel göğsümde uyudu, epeyce büyük bir memnunluk. Ben Can’ı evvel babama benzetmiştim lakin galiba kayınpedere benziyor biraz” cevabını verdi.

Gizem Demirci ise “Süreç hayli hoş geçti hakikaten, dokuz ay boyunca epey keyifliydi. Çok memnun oldum, heyecanlı bir biçimde dönmeye çalışıyoruz” formunda konuştu.

“İSMİ ABİM KOYDU”

Emre Karayel, Can isminin çift için manası sorulunca, “Can Öcal Karayel. Abim koydu ismini, düşündüğümüz isimlerden biri. Can, Cem, Cet üç kuzen, üçü de tek heceli olsun istedik, abim o denli olsun istedi. Can’ı hastaneye getirdiğimizde babam biraz rahatsızlanmıştı. Ağır bakıma kaldırmışlardı, o da düzgün şu anda. bu biçimde bir heyecan ve hüzün bir ortaya gelince Öcal’ı bekledik. Can Öcal Kareyel olacak adı” dedi.

“BÜYÜK BİR FENERBAHÇELİ GELDİ”

Can bebek’e Fenerbahçe tulumu giydirip, toplumsal medyada paylaşan oyuncu, “Büyük bir Fenerbahçeli geldi, epey şükür. Lider aradı, idare konseyi armağanlarını gönderdi. Çok teşekkür ederiz hepsine. Bir Fenerbahçeli olarak yola çıktı, inşallah o denli devam edecek” açıklamasını yaptı. UMUT ÜNVER

İŞTE CAN BEBEK

Gizem Demirci ile 2020 yılında dünyaevine giren Emre Karayel, Instagram paylaşımına, “Oğlumuz Can, sağ salim sıhhatle dünyaya geldi. Çok memnunuz. Baba oldum ben” notunu düşmüştü.

“SETTE ÖĞRENDİM”

Baba olacağını öğrendiği anı anlatan 49 yaşındaki oyuncu, “İzmir’de setteydim. Gizem bir arkadaşıyla gidip test yaptırmış. Bilmediğim bir numaradan arandım. Arkadaşı ‘Ben tabibim, size bir şey söylemek durumundayım’ deyince panikledim. daha sonra ‘Baba oluyorsun’ dedi, ayaklarımın altına sünger konmuş üzere oldum” tabirlerini kullanmıştı.