Antalya’da yaşayan kadının evine mermi bırakıldı

celikci

New member
Antalya’da yaşayan kadının evine mermi bırakıldı
Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Üçgen mahallesinde yaşanan olayda sokak kedilerine sahip hayvansever 37 yaşındaki Tuğba Yurtdaş'ın 2 kedisi, ayrı tarihlerde korkuluğa asarak öldürdüler. Olayın ardından sabah saatlerinde arkadaşı Murat Çığır, kapıya asılı halde mermiyi fark etti. Mermiyi farkeden Çığır arkadaşı Yurtdaş’a kapıda mermi bulduğunu söyledi. Ardından polise bildirerek şikayetçi oldular. Polis ekiplere eve gelerek olay yerinde inceleme başlatıldı. KEDİLERİ ÖLDÜREN KİŞİDEN ŞÜPHELENİLİYOR Murat Çığır yaptığı açıklamada, "Hemen fotoğraflayıp emniyeti aradım. Şüphelendiğim birisi var. 3 hafta önce burada kedi asma olayı oldu. Aynı kişiden şüpheleniyorduk. Yakın bir tarihte olmasından dolayı aynı kişiden şüpheleniyorum. Normal bir şey değil bu. Herkesin aklına aynı şey gelir. Bu tehdittir. Can güvenliğimin olmadığını polis ekiplerine söyleyeceğim. İnşallah yakalanır" dedi. Tuğba Yurtdaş’ın olayın ardından korktuğunu ve üzüldüğü bildiren Çığır, "Tehdit olarak algılıyorum. Arkadaşım ile beraber kedilerimizi her zaman besliyoruz. Böyle bir olay olduğunu duyunca hemen emniyet birimlerine haber verdik. Zaten şüphelendiğimiz birisi var. Kedilerimizin asılmasından sonra bu olayın gerçekleşmesinin tesadüf olmadığını düşünüyorum. Arkadaşımı her zaman destekliyorum. Bu tehditleri yapan, kedilerin ölümüne sebep olan kişinin bir an önce yakalanmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

ALINTIDIR