Ankara’da ‘indirimli telefon’ izdihamı

semaver

Active member
Ankara’da ‘indirimli telefon’ izdihamı Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Ufuktepe mahallesinde konut eşyaları ve elektronik eşya üzerine faaliyetlere başlayan mağazada izdiham yaşandı. Açılışa özel kampanya olarak indirim yapan mağazanın önünde sahurdan beri kalabalık oluşturmaya başlayan vatandaşlar, kapıların açılmasıyla bir arada eserlere atak etti. Piyasada hali hazırda yaklaşık 12 bin liraya satılan telefonu 9 bin liraya alabilmek için yarışan vatandaşlar, ucuz telefonu alabilmek için adeta birbirleriyle arbede ettiler.

SONLU SAYIDAKİ TELEFON İÇİN BİRBİRLERİYLE ARBEDE ETTİLE

Mağaza, kapılarını açmasıyla birlikte işyeri önünde bekleyen müşteriler içeriye akın etti. Açılışa özel hudutlu sayıda satılacak olan marka telefonu almak isteyen müşteriler, mağazaya birinci girebilmek için birbirlerini ezdiler. İzdiham yaşanan kapıda birbirlerini ezerek içeriye girebilenler, sonlu sayıdaki telefonun sahibi olabilmek için birbirleriyle hengame ettiler.

“BİR BUÇUK GÜNDÜR HİÇ UYUMADIM”

Hudutlu sayıdaki telefonu alabilmek için bir buçuk gündür uyumadığını belirten Feyyaz Ünalan, “Şu anda hayli memnunum. aslına bakarsan bir gün boyunca beklemiştim. Çok emeğim boşuna gitmedi en azından onu görmüş oldum. Emeği geçen tüm herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Çok keyifli ettiler beni, en büyük hayalimdi aslına bakarsan. O da bugün bana geldi, emeğim boşa gitmedi. Bir buçuk gündür hiç uyumadım, bekliyordum o da bana denk geldi. Çok memnunum, hayli seviniyorum” diye konuştu.