Alişan: ‘Cennet Mahallesi’nde öpüşme mi olur?

Tuncay

New member
Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti.

45 yaşındaki müzikçi, “Buse dizede öpüşse ne dersin?” sorusuna, “her insanın kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” karşılığını vermişti.

“İŞİNİZE GELMEYİNCE GERİ KAFALI”

Bu kelamları magazin gündemine bomba üzere düşen ve toplumsal medyada birtakım takipçilerinin yansısını çeken Alişan, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

Ünlü türkücü, “Benim hayat ideolojim, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri başlı, kıro! Herkes benim üzere düşünmek zorunda değil, ben de herkes üzere düşünmek, yaşamak zorunda değilim” sözlerini kullanmıştı.

“ALİŞAN’DAN EVVEL HİÇ PÜŞME SAHNESİ YAŞAMADIM”

Buse Varol ise “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. her insanın hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeydilk evvel hürmet duyulması gerektiğine inanıyorum. aslına bakarsan Alişan’dan evvel oynadığım birfazlaca projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış ancak her zamanki üzere yanlış anlaşılmış” demişti.

Eşiyle ilgili açıklaması olay yaratan Alişan, bu kere Alişan, “Sen de ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde Çağla Şıkel ile öpüştün” yorumları ile toplumsal medyada gündem oldu.

“O ÖPÜŞME DEĞİL Kİ!”

Müzikçi, “Cennet Mahallesi’nde öpüşme mi olur? O öpüşme değil ki! Çağla’yı öpüyor üzere kendi elimi öpüyorum. O denli bir şey olabilir mi?” açıklamasını yaptı.

Temmuz 2004-Haziran 2007 tarihleri içinde yayınlanan ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde; Alişan ‘Ferhat’, yakın arkadaşı Çağla Şıkel ise ‘Sultan’ karakterine hayat vermişti.

“BUSE ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYOR”

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan müzikçi, “Üçüncü çocuğu Buse istiyor, fazlaca fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü nazaranyim daha sonrasında” demişti.

“Evlilik sözleşmesi” tezlerini da cevaplayan Alişan, “Bizim evliliğimizde hiç bu biçimde bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik kontratımız yok. bu biçimde bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden bu biçimde bir beklentisi var ise bu biçimde bir evliliğe esasen girmem” biçiminde konuşmuştu.