Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna’nın kardeşine ne oldu?

Tuncay

New member
Survivor 2021 yarışmacıları içinde bulunan, Gönüllüler ekibinde başlayan akabinde Kırmızı gruba geçen Aleyna Kalaycıoğlu’nun bu vakte kadar yayınanlanan kısımlarda kardeşi Cansu’ya ve ailesine olan düşkünlüğünü sık sık lisana getiriyordu. İzleyenler ise Aleyna Kalaycıoğlu hakkında meraklanıyordu. Bugün Survivor 2021’in yeni kısımda aileleri ile görüşme bahtı yakalayan yarışmacılar, his dolu anlar yaşayacak. Yeni kısma damga vuran isimlerden biri ise elbet Aleyna Kalaycıoğlu olacak. Kardeşi Cansu ile kavuşma manzarası adeta izlenme rekoru kıracak. Pekala Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna’nın kardeşine ne olmuş?

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU’NIN KARDEŞİ CANSU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NE OLMUŞ?

Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu’dur. Müsabakada kardeşinin isminden sık sık kelam eden Aleyna Kalaycıoğlu, kardeşi Cansu’nun trafik kazası geçirdiğini ondan sonrasındasında engelli olarak hayatına devam ettiğini açıklamıştı.

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Türkiye 2021 yarış programı heyecanla beklenirken yarışmacıları da kimler olacak merak edilmişti. Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu “Peşinden gidecek yüreğim vardı gerçekleştirdiğim hayalleri Survivor’la taçlandırmaya gidiyorum” kelamları ile dikkat çekti.
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. daha sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN EĞİTİM HAYATI
Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan daha sonra hayatının değiştiğini ve liseden daha sonra lisan eğitimine yük verdiğini söylemiş oldu. bu türlü âlâ bir lisan eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, imtihanlara da tıpkı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği kısmını kazandı.
ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN SPOR HAYATI
Survivor 2021 gönüllüler grubunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 yıldır voleybol oynuyor. hem de son üç yıldır beach voleybol okul ekibinde da yer alıyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN INSTAGRAM HESABI VAR MI?
Survivor 2021 yarışmacıları muhakkak olduktan daha sonra yarışın sıkı takipçileri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabını araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler ekibinde yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı ismiyle yer alıyor ve 26 bin takipçisi bulunuyor.
SURVİVOR 2021’E KATILMA SÜRECİ
Survivor 2021 gönüllüler ekibinde yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, müsabakaya katılma kıssasını şu biçimde anlatıyor “Survivor’a birinci sefer bu sene başvurdum ve birinci 6 da yer aldım. Survivor süreci şiddetli geçti hem mental hem fiziken ancak sonunda sona geldik ve artık yeni bir başlangıç başlıyor.”