Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu paylaşımı

celikci

New member
Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu paylaşımı
Geride bıraktığımız ay infaz yasası ile tahliyesi gerçekleşen Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdidiyle gündeme gelmişti. Çakıcı’nın kendisine yanıt veren Kılıçdaroğlu’nı bir kez daha tehdit ettiği öğrenildi. Tehdit ve hakaretlerine devam eden Çakıcı mektubunda, ‘Sende ve avanende yürek varsa ben her gün sokaktayım’ ifadelerine yer verdi. Kılıçdaroğlu Suç Duyurusunda BulunduAlaattin Çakıcı tarafından tehdit edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında bu konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Kılıçdaroğlu’nun suç duyurusunda bulunduğu Çakıcı, tehditlerine devam etti ve bugün paylaştığı mektubunda ‘Hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene’ ifadelerine yer verdi. ‘Sen Kurt ile Çakalı Karıştırıyorsun’Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisini ima ederek yaptığı açıklamada kullandığı ‘Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söyleyemez’ sözlerine yanıt veren Alaattin Çakıcı, ‘Sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun’ diyerek bir kez daha Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. ‘Çakal gibi uluyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene’ şeklinde cümleler kullanan Çakıcı, yaptığı yeni paylaşımda CHP Genel Başkanı’na yeniden hakaretlerde bulundu. CHP’li İsimlerden Tepki GeldiDaha önce yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu’nu ‘Akıllı ol’ diyerek tehdit eden ve ‘Vatan hainleri ile Bahçeli’yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın’ şeklinde sözler kullanan Çakıcı’nın sosyal medya üzerinden paylaştığı yeni mektup muhalefet kanadını ayağa kaldırdı. CHP’li isimler Kılıçdaroğlu’na yönelik yapılan tehditlere tepki göstererek genel başkanlarına desteklerini yaptıkları paylaşımlarla gösterdi. CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak ve CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya gibi isimler sosyal medyadan paylaşım yaparak tehditlere boyun eğilmeyeceğini vurguladı.

ALINTIDIR