AK Parti’den Canan Kaftncıoğlu’na kahve daveti!

celikci

New member
AK Parti’den Canan Kaftncıoğlu’na kahve daveti!
AK Parti İstanbul İl Kongresi’nde istifa eden eski il başkanının yerine il başkanı seçilen Osman Nuri Kabaktepe, örnek bir davete imza attı. Sosyal medya uygulaması ClubHouse’da canlı yayına katılan CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu’ya Osman Nuri Kabaktepe’yi tebrik edip etmeyeceği soruldu. Kaftancıoğlu ise, “Öncelikle kongreye davet bekliyorum, kendi kongreme davet etmiştim ne yazık ki katılım olmamıştı” ifadelerini kullandı. CANAN KAFTANCIOĞLU, “BİR ARAYA GELEBİLME TEMENNİSİNİ BURADAN İLETMİŞ OLAYIM”Canan Kaftancıoğlu açıklamanın devamında şu ifadeleri kullandı, “Kişilerin değil fikirlerin tartışıldığı işlerin yarıştırıldığı bir siyasi ortamı çok kıymetli buluyorum. İl başkanlığı yaptığım 3 yıl boyunca arzu etmeme rağmen AKP il başkanlarıyla bir araya gelip İstanbul'u konuşamadık ne yazık ki. Rakip bir siyasi partinin giden ve gelecek olan il başkanlarına dair söz söyleme hakkını kendimde görmem ancak bu vesileyle bugüne kadar yapamadığımız bir araya gelebilme temennisini buradan iletmiş olayım.“ KABAKTEPE’DEN KAFTANCIOĞLU’NA, “HEMŞERİMİ AĞIRLAMAK, GÜZEL BİR KAHVE İÇMEK İSTİYORUM”Bu açıklamanın ardından ClubHouse canlı yayınına katılan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu kahve içmeye davet etti. Kabaktepe; “İki hemşeri olarak her zaman görüşebiliriz. Buyursun gelsin memnun olurum. Konuşmamız İstanbul’a güç katar. Hemşerimi ağırlamak, güzel bir kahve içmek istiyorum” dedi. KAFTANCIOĞLU'NDAN KAHVE DAVETİNE OLUMLU CEVAPCHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin daveti için; “3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi siyasi parti il başkanlarının yan yana gelebilmesi. Kıymetli bir davet önümüzdeki günlerde iletişime geçerek hemşerimin kahve davetine icabet edecek ve görevinden ötürü kendisini kutlayacağım” dedi.

ALINTIDIR