Ahmet Işık Çebi: Çok şükür maaşlarımızı gününde ödüyoruz

Onur

New member
Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Bursa Beşiktaşlılar Derneğinin düzenlediği gecede siyah-beyazlı taraftarlarla bir ortaya geldi.

Burada konuşan Çebi, Beşiktaş’a dayanak olan kulüp derneklerine teşekkür etti.

Beşiktaş’ın ismi üzerinden menfaat elde etmeye çalışanlar olduğunu savunan Çebi, “Allah Beşiktaş’ı, üzerinden her türlü nasiplenmeye çalışanlardan korusun. Bu birinci temennimiz, ikincisi de Allah Beşiktaş’a faydalı olabilecek ve çalışacak herkese güç, kuvvet versin ve Beşiktaş sevgisini artırarak devam ettirsin.” diye konuştu.

Türk sporunun sıkıntı bir devirden geçtiğine de değinen Çebi, “Özellikle ekonomik manada büyük zahmetler ortasında olan kulüplerimiz var. Beşiktaş da bunların ortasında bulunmasına karşın bilhassa son 1,5-2 yılda geldiğimiz noktada, öncedenki iktisada bakılırsa daha olumlu bir durumdayız. Çok şükür maaşlarımızı gününde ödüyoruz. Umarım bu bu biçimde devam eder, epeyce kolay olmasa da devam eder. Pandemide çektiğimiz en büyük eza, Beşiktaşlılarla kucaklaşamayan bir lider oldum. Maalesef 3 sefer Covid geçirdik, Allah kimseye göstermesin. Pandeminin yarattığı zorluktan çıkmanın tek yolu birlik ve birliktelik ortasında arttan da olsa Beşiktaş’ı önemsediğimizi hissettirebilmek ve hissetmektir.” dedi.

SEÇİM OLAĞAN GENEL ŞURA İÇİN NE DEDİ?

Çebi, mayıs ayında yapılacak seçimli olağan genel konseyi anımsatarak, “Her Beşiktaşlının özgür iradesiyle seçime girecek adaylara dayanak olmasını, gelip oylarını kullanımını değerle rica ediyorum. Kime oy verirseniz verin, doğruyu bulmaya çalışın. Oraya gelin aklınız kime cevaz veriyorsa ona oy verin lakin lütfen oraya gelin. Maalesef 2 yıldır pandeminin üstüne mali ve idari genel şura yapan bir idare olarak 800 şahısla bin bireyle genel heyet yaptık. Dayanak verenlere teşekkür ediyorum. ‘Bana dayanak olun’ derken, ileri geri yazan toplumsal medya tayfası değil ben sizin üzere gerçek Beşiktaşlıları genel heyet üyesi olmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Geceye, Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri ve İcra Heyeti Lideri Ahmet Mesut Urgancılar ile Vodafone Park ve Derneklerden Sorumlu İdare Şurası Üyesi Hakan Daltaban da katıldı.