91 yaşındaki ünlü oyuncu: İşim çabucak hemen bitmedi

Suzan

New member
Western sinemalarının efsanevi oyuncusu Clint Eastwood uzun Hollywood mesleği hakkında konuştu ve emekli olmayı düşünmediğini söylemiş oldu.

Amerikalı tecrübeli aktör Clint Eastwood, 91 yaşında bulunmasına karşın niye hâlâ sinema çekmeye devam ettiğini deklare etti. Hollywood’daki uzun aktörlük ve direktörlük mesleğini The Los Angeles Times’a kıymetlendiren Eastwood, 90’lı yaşlarına gelse de sanayide işinin çabucak hemen bitmediğini ve izleyiciler onu görmek istemeyene kadar üretmeyi sürdürmek istediğini belirtti.

“İZLEYİCİLER DOMATES FIRLATMAYA MI BAŞLAYACAK”

Independent Türkçe’nin haberine bakılırsa Clint Eastwood “90’lı yaşlarımda niye mi hâlâ çalışıyorum? İzleyiciler domates fırlatmaya mı başlayacak? Bunun kâfi olup olmadığını merak ettiğim noktaya geldim lakin çabucak hemen o denli düşündüğüm noktaya gelmedim. Onlara birkaç şey hazırlarsanız size hayli geçmeden karşılık verirler” dedi.

Aktör 1950’li senelerda sinema ve televizyon projelerinde yer alsa da asıl şöhretini Sergio Leone’nin Dolar Üçlemesi’yle yakalamıştı. Eastwood’un hem başrolünde yer aldığı birebir vakitte direktörlüğünü yaptığı son sineması Cry Macho, bir anne ve oğlunu Meksika’dan Teksas’a taşımak için işe alınan tükenmiş bir rodeo yıldızının öyküsünü anlatıyor.

Cry Macho’nun Türkiye vizyon tarihi çabucak hemen belirli değil.