17 Mayıs'ta MEB'e bağlı anaokulları açılıyor mu? Anasınıfları açık mı kapalı mı?

celikci

New member
17 Mayıs'ta MEB'e bağlı anaokulları açılıyor mu? Anasınıfları açık mı kapalı mı?
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 17 Mayıs tarihinden itibaren yüz yüze eğitime geçecek sınıflar ile ilgili olarak bilgilendirme yapıldı. Peki hangi sınıflarda yüz yüze eğitim başlayacak? 17 Mayıs'ta MEB'e bağlı anasınıfları açılacak mı? Anasınıfları açık mı kapalı mı? 17 Mayıs'ta anasınıfları açılıyor mu?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 17 Mayıs'ta anasınıfları açılıyor mu sorusu da yanıt bulmuş oldu. Anasınıfları 1 Haziran'a kadar kapalı olacak ve yüz yüze eğitim verilmeyecek. Bu süreç içerisinde anasınıfı öğrencileri online eğitim almaya devam edecek. 17 Mayıs'ta yüz yüze eğitim hangi sınıflarda başlıyor?Milli Eğitim Bakanlığı 17 Mayıs Pazartesi günü eğitime başlayacak öğrencilere ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, “17 Mayıs Pazartesi resmi ve özel, örgün ve yaygın tüm eğitim ve öğretim kurumlarında uzaktan eğitim yapılacak." denildi. 17 Mayıs tarihinde yapılacak olan kabine toplantısında alınacak kararlar doğrultusunda uzaktan eğitimin durumu belli olacak.

ALINTIDIR