17 Mayıs Pazartesi dershaneler açık mı? 17 Mayıs'ta dershaneler açılıyor mu, yüz yüze eğitim var mı?

celikci

New member
17 Mayıs Pazartesi dershaneler açık mı? 17 Mayıs'ta dershaneler açılıyor mu, yüz yüze eğitim var mı?
29 Nisan'da başlayan tam kapanma süreci 17 Mayıs Pazartesi günü sona eriyor. Yasakların bitmesine sayılı saatler kala İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine kademeli normalleşme Genelgesi gönderdi. Genelde ile birlikte sokağa çıkma kısıtlaması saatleri değişirken aynı zamanda online eğitimle ilgili detaylar paylaşıldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada okulların ve dershanelerin durumu netleşti. Peki 17 Mayıs Pazartesi dershaneler açılıyor mu? 17 Mayıs'ta dershaneler açılacak mı? 17 Mayıs Pazartesi dershaneler açık mı?MEB son dakika açıklamasına göre 17 Mayıs Pazartesi dershaneler açık olacak. Ancak dershanelerde sadece 8 ve 12. sınıf öğrencileri yüz yüze eğitime katılabilecek. Diğer kademelerde ise online eğitim devam edecek. 17 Mayıs'ta okullar açılacak mı?17 Mayıs tarihinden itibaren okul öncesi eğitim kurumları, özel gereksinimli öğrencilerimizin özel eğitim okul ve sınıfları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri yüz yüze eğitime başlayacak. Diğer kademelerde ise 1 Haziran tarihine kadar online eğitim sürecek.

ALINTIDIR